ATAK ALÜMİNYUM, 2007 yılından bu yana sektörün içinde olmanın verdiği avantajla, mevcut alt yapısını modern makina parkıyla birleştirerek ve deneyimli kadrosunun teknik birikimini de değerlendirerek giydirme cephe sektöründe profesyonel bir anlayışla yeni projelerde sektöründeki yerini almıştır.

Merkezi Samsun’da olan fabrikasıyla, yüksek imalat teknolojisi ve deneyimli imalat ekibiyle, strüktürel silikonlu cephe,kapaklı cephe, alüminyum doğrama, alüminyum kompozit levha kaplama, demir konstrüksiyon, alüminyum korkuluklar, cam kapılar, fotoselli (otomatik) kayar kapılar, katlanabilir cam balkon sistemlerinin üretim ve montajını yapmaktadır.

Firmamız proje ve mühendislik hizmetlerini de üstlenerek müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmak ve müşterilerine daha kaliteli hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir.Deneyimli montaj ekipleri uzman teknik personel yönetiminde montajlarımızı gerçekleştirmekteyiz.

ATAK ALÜMİNYUM, kuruluşundan bugüne, tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek, en ekonomik en fonksiyonel ve en estetik çözümleri müşteri memnuniyeti ile buluşturmayı amaç edinmiştir.

Kalite Politikamız

  • Şirket prensiplerine ve kurumsal kimliğine bağlı hareket ederek,
  • Müşteri istekleri doğrultusunda mevcut ürün yelpazesine kaliteden ödün vermeden, yeni ürünler ekleyerek,
  • Ürün ve hizmet kalitesini artırıp müşteri memnuniyetini sağlayarak,
  • Sektörümüzdeki yenilik ve gelişmeleri takip ederek,
  • Bütün çalışanların aktif katılımı ile tüm kaynakların en verimli şekilde kullanılmasını sağlayarak,
  • Kalite yönetim sisteminin şartlarına uyma ve etkinliğin sürekli iyileştirilmesini taahüt eder.